B-mužstvo (Pražský přebor)

Trenér:František Peřina 702 020 023
Asistent:Pavel Máj 777 566 583
Vedoucí:Miroslav Petrů 724 350 613
petru@inpros.cz
FK_ADMIRA_Praha_B.gif, 21kB

11.12.2017

Zimní příprava Admira B

28.1. 10.00 Loko Vltavín „B“ UMT Admira
3.2. 10.00 Újezd Praha 4 UMT Újezd Praha 4
10.2. 10.00 Slaný UMT Admira
17.2. 10.00 Čelákovice UMT Admira
24.2. 10.30 Strašnice UMT Strašnice
3.3. 10.30 Průhonice UMT Admira

30.11.2017

logo PT.jpg, 13kB

Trenér František Peřina: Po podzimu máme nejméně obdržených gólů v přeboru!

S jakým cílem vstupoval tým do probíhajícího ročníku Pražského přeboru?

Do soutěže jsme vstupovali s cílem dosáhnout umístění v horní polovině tabulky a se snahou zabudovat mladé hráče z loňské U19.

Admira B přezimuje šestá. Je to z tvého pohledu uspokojivé umístění?

B-mužstvo přezimuje na 6. místě se stejným počtem 23 bodů jako páté Tempo Praha. Vzhledem k nepovedenému vstupu do soutěže jsem se současným umístěním spokojen. Je pravda, že jsme v první polovině sezony ztratili několik zápasů zcela zbytečně, a to především kvůli žalostnému proměňování vyložených brankových příležitostí, zatímco soupeř naopak vždy naše ojedinělé chyby v obraně potrestal. Pokud však budeme v těchto zápasech mluvit i o smůle, je třeba přiznat, že ve vítězných utkáních v závěru podzimu se k nám naopak štěstí zase přiklonilo. Proto je potřeba podzimní výsledek přijmout s pokorou.

Jak kvalitní je soutěž?

Pražský přebor je velmi kvalitní soutěž, letošní ročník je hodně vyrovnaný, o čemž hovoří nebývalé množství nerozhodných výsledků a minimální bodové rozdíly.

Který soupeř na tebe udělal nejsilnější dojem?

Pokud se týká soupeřů, pro mě osobně jsou stále týmem č. 1 Třeboradice, které mají velkou kvalitu a osobnosti v podstatě na všech postech. Jejich způsob hry se liší od ostatních týmů v přeboru. Ale porazit se dají...

Nejvydařenější zápasy?

Za nejvydařenější naše zápasy paradoxně považuji ty, které jsme výsledkově nezvládli, a to s Duklou JM a 80 minut s Přední Kopaninou. V nich jsme hráli velmi dobrý fotbal, vytvářeli jsme si mnoho brankových šancí a troufám si říci, že jsme v nich byli lepší než soupeř. Velmi si také vážím vítězství v Ďáblicích, a to hned z mnoha důvodů, především ale proto, jak hráči utkání zvládli takticky a na rozdíl od trenéra i mentálně.

Největší propadáky?

Pokud se týká propadáku, tak upřímně o žádném nevím. Za celý podzim nás, alespoň dle mého názoru, nikdo nepřehrál. Ano, můžeme se bavit o prvním utkání v Třeboradicích, ale i zde platí předchozí věta. Propadli jsme však při bránění standardních situací, kde nás soupeř třikrát potrestal.

Co lze ve hře a ve fungování týmu ocenit?

Na hře mého týmu oceňuji především přístup, nasazení a bojovnost, a to po celou sezonu, zvláště pak v posledních čtyřech utkáních. Právě v nich jsme vždy přizpůsobili sestavu a podřídili způsob hry zisku bodů, které jsme nutně potřebovali. Zmíněné vlastnosti jsou pro mě cenné i proto, že jsme v podstatě každé utkání hráli v jiné sestavě, doplněné o hráče z A-týmu. A přesto byl z kabiny cítit týmový duch a snaha po vítězství i od hráčů, kteří právě v sestavě nebyli. Velmi si vážím výrazného zlepšení v obranné činnosti a defenzivy celého mužstva. Ta byla podložena skvělými výkony brankářů. Máme nejméně obdržených branek v soutěži!!! Proti loňsku neskutečný rozdíl.

Kde má béčko naopak rezervy?

Rezervy máme samozřejmě ve všech směrech a činnostech. Celý podzim nás trápila koncovka a proměňování šancí a dále slabá produktivita při velkém počtu zahrávaných standardních situací.

Kteří hráči jsou největšími osobnostmi a tahouny týmu?

Pokud se týká největších osobností týmu, jen těžko lze nahradit kapitána Lupínka, a to jak na hřišti, tak v kabině. Mužstvu zásadním způsobem pomohla přítomnost hráčů A-týmu, kteří - kdykoliv kdokoliv přišel - vždy odvedli kvalitu a maximální nasazení. Velikou zásluhu na konečném dobrém výsledku mají brankáři Žulevič a Cingel, kteří se pod vedením trenéra gólmanů Maška dostali do neskutečné formy a přiváděli soupeře často až k zoufalství. Stabilně skvělé výkony odváděli také Pelikán, Šimek a Horák. Z mého pohledu je pro mužstvo nesmírně důležitým hráčem Vachoušek. Ještě kdyby dával více gólů...

Kdo nastřílel nejvíc branek?

Nejlepší střelec se snad nedá ani určit. Po třech brankách dali Vachoušek, Lupínek a Štefan.

Jak bude vypadat zimní příprava?

Zimní příprava začne 11. 1. 2018 a bude probíhat na stadionu v Kobylisích. Naplánováno je 8 přátelských utkání.

Cíl pro jaro 2018?

Cílem pro jarní část sezony je udržet se v první polovině tabulky, a pokud skončíme do 6. místa, budu spokojený.

-api-


DSC06278a.JPG, 44kB

Trenér František Peřina (vpravo) a asistent Pavel Máj při utkání B-týmu Admiry.


19.11.2017

logo PT.jpg, 13kB

Třiadvacet bodů! Kdo by tomu věřil?
Motorlet Praha B - Admira Praha B 1:2 (1:1)

V posledním podzimním utkání přeboru jsme vydolovali tři body na UMT úřadujícího přeborníka Prahy. Cenné vítězství, i když béčko Motorletu letos v obměněné sestavě příliš nepřipomíná vítěze přeboru z minulé sezony. Tým se zcela obměnil, například Martin Čácha odešel k nám do Admiry.

První poločas byl vcelku vyrovnaný a skončil plichtou 1:1. Ve druhém se domácí pokoušeli vstřelit vítězný gól, ale branku jsme vstřelili chvíli před koncem my. Mladý tým Motorletu tahle psychická rána srazila a velmi dobrého Žuleviče v naší brance už ohrozit nedokázal.

Podzim jsme tak zakončili čtvrtým vítězstvím v řadě za sebou!


Branky: 16. Eppert - 18. Panýrek, 84. Hájek.

ŽK: hráno bez karet.

Rozhodčí: Tereba - Polena, Kohout. Diváků: 50.

Admira B: Žulevič - Šálek, Pelikán, Mikolanda, Sázel - Lupínek, Šimek (31. Hájek) - Štefan, Šindelář (54. Másílko), Panýrek - Vachoušek (54. Bouguetouta).


Trenér Pavel Máj byl samozřejmě hodně spokojený: „Ubojovaná výhra. Čekali jsme, že Motorletu přijdou nějaké posily z áčka, že to nabijou. To se nakonec až tolik nestalo. Zase jsme se nevyvarovali špatného začátku a prohrávali jsme. Dokázali jsme ale rychle vyrovnat. Domácí nás pak tlačili, zjednodušili hru, nakopávali to, my jsme to dobře uskákali. Dali jsme pěkný gól, měli jsme i štěstí. Pochvalu zaslouží celý tým, podržel nás gólman Žulevič. Vyhráli jsme, konec sezóny, třiadvacet bodů, to je paráda.”


Naši střelci: V čele přezimuje trojice třígólových

3 – Štefan (0 doma + 3 venku), Vachoušek (1 + 2), Lupínek (2 + 1)

2 – Panýrek (0 + 2), Hájek, Cejnar (oba 1 + 1)

1 – Másílko, Šindelář (oba 0 + 1), Turák, Pavlata (všichni 1 + 0).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


12.11.2017

logo PT.jpg, 13kB

Tři body zůstaly doma, jinak raději zapomenout
FK Admira Praha B – SK Horní Měcholupy 2:0 (0:0)

Po výhře v Újezdě nad Lesy a po zdolání Uhelných skladů ve středeční dohrávce jsme zaznamenali třetí cenné vítězství za sebou. Na domácí UMT v sobotu dopoledne velmi dobře zachytal gólman Cingel, který udržel čisté konto. Celý tým příkladně bojoval a výhru si zasloužil.

Protože zápas s Horními Měcholupy vyvolal spoustu emocí a nehezkých momentů, omezíme se místo komentáře a rozboru jen na strohá fakta. Podrobný referát najdou zájemci v rubrice Přečetli jsme jinde na webu www.fotbalpraha.cz .

Branky: 47. Turák z penalty, 89. David Hájek.

ŽK: 76. Panýrek - 52. Daniel Hájek, 54. Boček, 56. Ráža.

ČK: 84. Gračko (Měcholupy).

Rozhodčí: Zelený - Chustecki, Andras.

Diváků: 50.

Admira B: Cingel - Pergl (72. David Hájek), Pelikán, Horák, Sázel - Slabý (19. Klimt, 86. Šálek), Lupínek, Šindelář, Panýrek - Turák (63. Másílko), Vachoušek.

Hodnocení trenéra Admiry B Pavla Máje.
Naši střelci: V čele dál trojice třígólových

3 – Štefan (0 doma + 3 venku), Vachoušek (1 + 2), Lupínek (2 + 1)

2 - Cejnar (1 + 1)

1 – Panýrek, Másílko, Šindelář (všichni 0 + 1), Turák, Hájek, Pavlata (všichni 1 + 0).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Poslední podzimní zápas sehrajeme v Jinonicích.

Motorlet B - Admira B, pátek 17. 11., výkop 13.30


9.11.2017

logo PT.jpg, 13kB

V nevlídnu a dešti nám napršely cenné tři body
FK Admira Praha B – SK Uhelné sklady Praha 2:1 (1:0)

Na klouzající, deštěm zalévané UMT, za svitu reflektorů, jsme uhlířům oplatili letošní jarní prohru 0:3 a poskočili jsme poprvé do první poloviny tabulky.


Branky: 23. Pavlata, 58. Lupínek - 83. Belán.

ŽK: 62. Šimek - 56. Hrazdíra, 89. Mareš.

Rozhodčí: Šaróka - Zelený, Fazekaš.

Diváků: 15.

Admira B: Cingel - Pergl, Pelikán, Lupínek, Fric - Michálek (80. Bouguetouta), Štefan (67. Másilko), Šimek (80. Sázel), Panýrek (90. Slabý) - Pavlata, Vachoušek.

Podrobný referát najdete v rubrice Přečetli jsme jinde. Pro web www.fotbalpraha.cz ho napsal velmi objektivně, bez nádechu jakéhokoli klubismu, sekretář US Praha Radek Treml. Za takto fairový přístup mu děkujeme.Naši střelci: V čele trojice třígólových

3 – Štefan (0 doma + 3 venku), Vachoušek (1 + 2), Lupínek (2 + 1)

2 - Cejnar (1 + 1)

1 – Panýrek, Másílko, Šindelář (všichni 0 + 1), Pavlata (1 + 0).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač sehrajeme opět na UMT, nikoli na Hovorčovické!!!

Admira B – SK Horní Měcholupy, sobota 11. 11., výkop 10.15.


6.11.2017

logo PT.jpg, 13kB

Z minima maximum aneb zlaté tři body do Kobylis
FK Újezd nad Lesy – FK Admira Praha B 0:1 (0:0)

Souboj „chudých“ (co do bodového zisku) chtěli domácí na svém nepříliš rovném trávníku určitě vyhrát. Nakonec v utkání, v němž byli v první půli zřetelně lepší, prohráli. Rozhodly o tom dva momenty. Neproměněná penalta ve 21. minutě po faulu našeho Lupínka na protihráče postupujícího zleva k naší brance – brankář Žulevič zvolil správně stranu a balon vyrazil pravou rukou na roh. A pak gól střídajícího Vachouška v 51. minutě, který poslal balon přesně k pravé tyči, kam nemohl dosáhnout ani exligista Jaromír Blažek v brance domácích.

Nápor Újezda v závěru byl silný, podpořený několika standardními situacemi po našich zbytečných faulech. Ale ubránili jsme se. A tak tři body, které si chtěli domácí stůj co stůj ponechat na svém kontě, odjely spolu s admiráckými borci do Kobylis.

Trenér Pavel Máj si nebral při hodnocení servítky: „Kdybychom v první půli prohrávali 0:3, nikdo by nemohl říct ani slovo. Z naší strany to byla bída, dělali jsme hrubé chyby a dopřáli jsme domácím i penaltu. Ta byla naštěstí dost špatně kopnutá a gólman Žulevič vystihl směr střely. O přestávce bylo v kabině hodně hlučno, hlavně příchod Vachouška pak naši hru oživil a právě on vstřelil jediný gól zápasu. Újezd potom tlačil a my jsme mu naivními fauly k tlaku sami dopomáhali. Naštěstí to obrana všechno uskákala a ubránila. Vůbec nejlepší na hřišti byl Žulevič.“


Admira B: Žulevič – Pergl, Pelikán, Lupínek, Klimt (28. Sázel) – Panýrek (88. Bouguetouta), Šindelář (46. Slabý), Šimek, Štefan – Másílko (46. Vachoušek) – Pavlata (70. Šálek).

Branka: 51. Vachoušek

ŽK: 2:5 (na naší straně Lupínek po penaltovém faulu, Šimek, Slabý, Sázel, Vachoušek.

Rozhodčí: Laštovička – Tereba, Hrivík.

Diváci: 150


Naši střelci

3 – Štefan (0 doma + 3 venku), Vachoušek (1 + 2)

2 - Lupínek, Cejnar (oba 1 + 1)

1 – Panýrek, Másílko, Šindelář (všichni 0 + 1).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští dva mače: oba sehrajeme na UMT, nikoli na Hovorčovické!!!

Admira B – Uhelné sklady, středa 8. 11., výkop 18.00, odložený zápas

Admira B – SK Horní Měcholupy, sobota 11. 11., výkop 10.15


30.10.2017

logo PT.jpg, 13kB

Nepřízeň počasí zasáhla i přebor, zápas Admira B - Uhelné sklady byl odložen

Areál Admiry na Hovorčovické je známá větrná hůrka. A když přišlo do Čech extrémní počasí, není ani divu, že hlavní sudí zápasu Karel Čermák rozhodl: Utkání nebylo zahájeno pro špatné povětrnostní podmínky - z důvodu prudkého větru. S tímto verdiktem souhlasily oba týmy.
Dohodnutý náhradní termín utkání: 8.11. od 18:00 na hřišti Admira UMT.

23.10.2017

logo PT.jpg, 13kB

Z Braníka bod, ke třem bylo nedaleko…
ABC Braník – FK Admira Praha B 3:3 (2:3)

Do utkání vkročili s větší chutí hráči Admiry, již v šesté minutě si přesnou průnikovou přihrávku zpracoval ve vápně Braníku Štefan, brankář domácích Kudláček však stihl zareagovat, včas vyběhnout a šanci tím zlikvidovat. O chvilku později se prohnal po pravé straně hostující Zolotuchin, jeho obstřel na zadní tyč však bránu výrazně minul. Následnou akci Admiry opět táhl Zolotuchin, tentokrát se ze své pravé strany prokličkoval až do šestnáctky, Kudláček byl však opět na zemi včas.

Přes prvotní tlak Admiry to však nakonec byli domácí, kteří se chopili vedení. Ve 13. minutě si na přesný pas z levé strany do vápna naběhl Novák, míč si zpracoval a následně nekompromisně umístil k pravé tyči – 1:0. Obdržená branka jako by admiráky otřásla a do zápasu se tak více dostal Braník. Střelec úvodní branky měl brzy možnost vedení svého týmu navýšit, všiml si, že je brankář Admiry daleko ze své branky, pokus o lob však skončil vysoko nad břevnem. Následně se do rány zpoza vápna opřel kapitán domácích Cvrček, jeho přesný pokus mířící k levé tyči však vytěsnil brankář Žulevič.

Po těchto akcích ale přišla pětiminutovka patřící Admiře. Centr z přímého kopu totiž proskákal v pokutovém území domácích až k Panýrkovi, který pohotově srovnal na 1:1. Než se po inkasované brance hráči Braníku vzpamatovali, přišla další ledová sprcha. Kobyliský Štefan se prokličkoval středem hřiště a prudkou střelou nedal Kudláčkovi šanci – 1:2.

Domácí se však otočením zápasu nenechali vykolejit a záhy se jim povedlo vyrovnat. Centr z pravé strany se v pokutovém území odrazil k Vybíralovi, jenž ho pohodlně doklepl k pravé tyči – 2:2. Tím však gólová nadílka první půle neskončila. Těsně před koncem poločasu se prakticky zopakovala situace, která předcházela první brance Admiry. Rozehrával se přímý kop, míč ve vápně domácích propadl až k Lupínkovi a ten zařídil našemu týmu poločasové vedení.

Po pauze začali aktivněji domácí, Cvrček na hranici šestnáctky rozehrál míč na pravou stranu, kde ho přebral Šalanda, jehož střela jen těsně minula pravou tyč. V 69. minutě poslal domácí Pechar přímý kop z poloviny hřiště na levou stranu, kde si míč zpracoval Cvrček, jeho následný centr obrana Admiry zblokovala na roh. K němu se opět postavil kapitán Braníku, přesným centrem našel na zadní tyči Nováka, který si připsal druhou branku v zápase – 3:3.

Za tohoto stavu pak dokázal náš tým dopravit míč do sítě domácího gólmana Kudláčka počtvrté, ovšem sudí Bočok posoudil situaci překvapivě jako faul na brankáře. Branka tak neplatila.

Šanci strhnout duel na svou stranu měli před koncem utkání oba týmy. Za Admiru to byl Panýrek, který se po individuální akci dostal do vápna a již ze značného úhlu vystřelil. Jeho střela se však odrazila od spojnice do zámezí.

Za domácí to pak bylo duo Cvrček-Pechač, první jmenovaný rozehrával roh z pravé strany, přetažený centr se dostal až k Pechačovi, ten jej prudkou střelou nasměroval pouze do boční sítě branky.


Branky: 13. a 70. Novák, 40. Vybíral - 32. Panýrek, 33. Štefan, 45. Lupínek.

ŽK: 31. Cvrček, 40. Vybíral – 69. Slabý.

Rozhodčí: Bočok – Gotthard, Hlaváček.

Diváků: 120.


Admira B: Žulevič – Beníšek, Sázel, Horák, Panýrek (90. Bouguetouta) – Klimt, Lupínek, Štefan, Zolotuchin (71. Šálek) – Mikolanda (80. Vachoušek), Slabý.


A jak viděl zápas náš trenér Pavel Máj: „Hrálo se bojovné utkání, věděli jsme, že Braník má výborný přechod do útoku, hrají dlouhé nakopávané balony, které si sklepávají do stran. Na to jsme byli připravení a myslím, že se nám to i dařilo dobře eliminovat. Bohužel jsme opět měli dvě gólovky, které jsme neproměnili, načež soupeř udeřil z prvního brejku. Je to pořád dokola, na začátku máme možnost udělat si zápas jednodušší, vést kupříkladu 2:0, ale my ne, my si to vždycky děláme akorát tak složitější.“

S využitím informací serveru www.fotbalpraha.cz připravil –api-.


Naši střelci

3 – Štefan (0 doma + 3 venku)

2 - Lupínek, Cejnar, Vachoušek (všichni 1 + 1)

1 – Panýrek, Másílko, Šindelář (všichni 0 + 1).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač: Admira B – Uhelné sklady Praha, hřiště Hovorčovická, neděle 29. 10., výkop 14.30.


16.10.2017

logo PT.jpg, 13kB

Rozhodl jediný gól kanonýra Dukly Kotlíka
Admira Praha B – Dukla Jižní Město 0:1 (0:0)

Jediný gól šikovného, technicky vybaveného kanonýra Dukly Jižní Město Kotlíka ve 33. minutě po přímém kopu rozhodl utkání, ve kterém jsme nebyli horší. Dát branku jsme ale nedokázali, proto si favorit utkání odvezl ze severu Prahy na jih metropole tři body. Tenhle zápas jsme nemuseli prohrát…

Admira B: Cingel – Hájek (81. Pergl), Horák, Pelikán, Beníšek – Lupínek, Michálek (69. Slabý), Štefan (48. Cejnar) – Zolotuchin (69. Šálek), Vachoušek, Másílko (58. Šindelář).

ŽK: 1:1
Rozhodčí: Gunitš – Laštovička, Vojáček
Přihlíželo 100 diváků.Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač: ABC Braník - Admira B, sobota 21. 10., výkop 15.30.


9.10.2017

logo PT.jpg, 13kB

Druhá výhra venku – kdy to přijde doma?
Union Vršovice – Admira Praha B 0:1 (0:0)

V souboji „bodově chudých“ jsme na vršovické trávě vybojovali cennou výhru, kterou zařídil přesnou trefou v 63. minutě mladík Cejnar. Branka padla po vhazování Beníška a centru Lupínka zprava do ohně, když chyboval vršovický gólman Maha. Cejnar pak míč dotlačil zblízka do sítě.

V závěru ještě Horák, jinak nejlepší muž na hřišti, neproměnil bohužel penaltu. Domácí gólman Maha mu ji chytil. I tak jsme ale taktickou hrou vedení udrželi a gólman Žulevič si připsal důležitou vychytanou nulu. Celkově se dá říct, že o ten gól jsme byli lepší my.

Po úspěchu na trávníku Ďáblic jsme podruhé zvítězili venku. Už je načase připsat si tři body taky doma!

„Bojovnost, srdíčko, kluci makali a chtěli vyhrát. Zase hráli tak, jak se má bojovat za černobílé barvy Admiry,“ shrnul vítězný zápas trenér Admiry B Pavel Máj.


Admira B (podle zápisu o utkání): Žulevič – Lupínek (75. Šindelář), Michálek, Másílko (59. Vachoušek), Pelikán, Beníšek, Cejnar, Šimek (59. Šmidrkal), Zolotuchin (59. Klimt), Horák, Hájek (80. Pergl).

Rozhodčí: Zloch – Tomšů, Čermák.

ŽK: 1:3

Diváci: 67


Naši střelci

2 – Štefan (0 doma + 2 venku), Cejnar, Vachoušek (oba 1 + 1)

1 – Másílko, Šindelář (oba 0 + 1), Lupínek (1 + 0)


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač: Admira B – Dukla Jižní Město, hřiště Hovorčovická, neděle 15. 10., výkop 15.00.

2.10.2017

logo PT.jpg, 13kB

Admira B - Dolní Chabry 0:0
Výkon slušný – výsledek špatný

K utkání jsme nastoupili na hlavním stadionu i s hráči z širšího kádru A týmu (Cingel, Cejnar, Hájek, Michálek, Šimek, Štefan) a s odhodlání konečně prorazit domácí smolné výsledky a vyhrát. Alespoň jsme si to před utkáním slibovali. První poločas však neproběhl podle těchto našich představ. Chyběla nám přesnost, ale i maximální nasazení a bojovnost. Nováček přeboru ze sousedství se představil v obvyklé sestavě s Erichem Brabcem i Jaroslavem Černým, ale v podstatě ničím nepřekvapil. Výborně organizovanou obranou nás pouštěl do šancí sporadicky a když už to vyšlo, tak jsme je trestuhodně zahodili. V prvním poločase Štefan s Šimkem, ve druhém Michálek. Když jsme pak následně neproměnili ani pokutový kop, k jehož realizaci se postavil Štefan a spíše trefil hostujícího gólmana uprostřed branky, projevila se naše schopnost proměnit nebo spíše neproměnit i ty největší šance v plné nahotě. Nakonec jsme byli rádi, že nás soupeř nepotrestal, když nedokázal v poslední minutě proměnit přímý kop z hranice velkého vápna. Velké emoce v utkání vzbudila asi šestá minuta a střet našeho brankáře s J. Černým přímo před střídačkou hostů asi dva metry od postranní čáry. Rozhodčí neposoudil tento střet ani jako faul a ani jako reklamované hraní rukou. Myslím si, že i kdyby rozhodčí posoudil tento souboj jako nedovolený, k požadovanému vyloučení našeho brankáře by stejně, vzhledem k místu případného přestupku, dojít nemělo. Celkově však bojovné utkání proběhlo korektně z obou stran. Z mého pohledu tradičně poctivý a výborný výkon odvedli Lupínek a Šimek, společně s nenápadným, ale velmi platným hráčem Pelikánem. Nebál bych se vyzvednout i oba Jakuby (Michálka se Štefanem), kdyby se jim občas podařilo proměnit svoje šance, ale to je jiná kapitola. Většina ostatních hrála mírně nad svým standardem, nejmenovaní dva hráči i pod ním.

Petrů M.

Převzato z referátu p. Mírka:

Admira B - Dolní Chabry 0:0

ŽK: 10. Horák, 87. Beníšek - 45. Brabec, 70. Kalaš. Rozhodčí: Zelený - Hlaváček, Lafata.
Diváků: 100.

Admira B: Cingel - Pergl, Pelikán, Horák (27. Cejnar), Beníšek - Lupínek - Michálek, Štefan (66. Zolotuchin), Šindelář (58. Hájek), Šimek (89. Klimt) - Vachoušek (71. Slabý). Trenér: Pavel Máj.

Dolní Chabry: Dikusar - Kozler, Kovář, Brabec, Kalaš - Veselý (65. Barták), Černý, Jírovec (79. Kaňka), Strnad - Palma, Zeman. Trenér: Zdeněk Peclinovský.

Hlasy trenérů

Pavel Máj (Admira B): „Před zápasem jsme si řekli, že bez nasazení, bez chutě, to nepůjde. První poločas to z naší strany nebylo dobré, řekl bych, že to bylo dokonce špatné. Nechtělo se nikomu běhat ani napadat. Druhý poločas bohužel, jdeme sami na bránu, nedáme, nedáme penaltu. Pak to chcem v posledních třiceti minutách lámat. Takhle se bohužel fotbal nehraje.”

Zdeněk Peclinovský (Chabry): „Vzhledem k průběhu hry jsem s bodem spokojený. Měli tam desítku, nedali jeden samostatný náběh na brankáře. Jinak si myslím, že zápas byl ovlivněný tím zákrokem v šesté minutě domácího brankáře. Tam je ruka, tam je šlapák, jasná červená karta a on nedostane nic. Nevím co si o tom myslet. Bohužel to takhle dopadlo. Herně si myslím, že první poločas byl lepší než ten druhý. Trochu nás nakopávanými balóny zatlačili a my jsme se s tím těžce nevyrovnávali. Nedostávali jsme se k odraženým balónů, oni je posbírali a tím se dostávali do tlaku. Za bod musíme být nakonec spokojení,”

Nejlepší hráč Admiry B: Jakub Lupínek.

Nejlepší hráč Chaber: Maksym Dikusar.

Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jakub Lupínek (Admira B).


DSC07849.gif, 18kB DSC07865.gif, 18kB DSC07872.gif, 18kB
DSC07875.gif, 18kB

24.9.2017

logo PT.jpg, 13kB

V Královicích jsme neinkasovali, ale ani neskórovali
Sokol Královice – FK Admira Praha B 0:0

Po zbytečné a mrzuté domácí remíze s Přední Kopaninou jsme remizovali i v Královicích. Tohoto bodu si ceníme víc. Gól nepadl, i když na obou stranách se urodilo po jedné superložence. Tu naši neproměnil po sólovém nájezdu Michálek, tu domácí zlikvidoval znamenitě gólman Žulevič. Plichta byla asi spravedlivá.

Trenér Admiry B Pavel Máj zápas viděl takto: „Velká škoda stoprocentní šance, kterou, podobně jako před týdnem s Kopaninou, opět nedal Kuba Michálek. Mohli jsme v Královicích vyhrát. Na druhé straně nás v jedné situaci podržel gólman Ivan Žulevič. Čeho si moc cením, všichni kluci makali na sto procent jako manšaft. Takhle se hraje za Admiru.“

Admira B: Žulevič – Pergl, Lupínek, Pelikán, Beníšek - Michálek, Šindelář, Bouguetouta (75. Šálek), Slabý (46. Klimt) - Šimek, Vachoušek (91. Sázel).


Rozhodčí: Polena – Chustecki, Toman.

Diváků: 90.


Naši střelci

2 – Štefan (0 doma + 2 venku), Vachoušek (1 + 1)

1 – Másílko, Šindelář (oba 0 + 1), Lupínek, Cejnar (oba 1 + 0)


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač: Admira B – SK Dolní Chabry, hřiště FK Admira, hlavní stadion, neděle 1. 10., výkop 14.00


18.9.2017

logo PT.jpg, 13kB

Exdivizní Kopaninu jsme měli na málem na lopatkách…
FK Admira Praha B – FC Přední Kopanina 2:2 (1:0)

Rezerva Admiry, pod taktovkou asistenta Pavla Máje, začala odvážně a hned od úvodních minut se tlačila do zakončení. Už po třech minutách se o první střelecký pokus postaral Lupínek, ale Švarc v bráně Kopaniny si s jeho umístěnou střelou poradil. Pak to zdálky zkoušel Michálek, avšak rána neměla potřebné parametry. Tlak však pokračoval a v končící 13. minutě byl korunován vedoucí brankou. A stála za to. To se snad ze třiceti metrů opřel do míče Lupínek a parádní trefou levačkou vymetl pavučinu v pravém růžku Švarcovy brány - 1:0.

Neuběhly ani dvě minuty a domácí mohli své vedení pojistit druhým gólem. Po Hájkově dělovce z přímého kopu Švarc balón neudržel, jenže dobíhající Michálek nastřelil jen gólmanovo tělo a celá akce nakonec skončila rohovým kopem.

V 19. minutě měli admiráci další výhodu přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti, tentokrát však Hájkův projektil prosvištěl těsně nad pravou šibenicí hostující brány.

Hosté se dlouho nemohli vymanit ze svého obležení a první vážnější příležitost si vypracovali až v závěru úvodní půlhodiny, kdy po dlouhém Bláhově autovém vhazování nechybělo mnoho, aby si vracející Štefan málem srazil balón do vlastní sítě. Jen pozorný zákrok Cingela zabránil nejhoršímu.

Ve 33. minutě se po Flaksově rohu dostal k míči Racocha, avšak Cingel si s jeho střelou poradil. A když pak v závěru poločasu na druhé straně Švarc zlikvidoval pohotovou, ale ne příliš prudkou střelu Vachouška, odcházela rezerva Admiry do kabin s jedním gólem navrch. Jaká škoda, že celkem ze čtyř přímých kopů zahrávaných v blízkosti vápna hostí nedokázali naši hráči nic vytěžit…

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy s jednou změnou. A po pěti minutách mohlo přijít i vyrovnání. Po rohu střídajícího Tarbaje orazítkoval Vachoušek tyč vlastní brány a odražený míč pak Urban napálil jen do těla dobře postaveného Cingela. Vzápětí pak z rychlého protiútoku udeřili naši. Střídající Klimt našel dlouhou přihrávkou na polovině hostů nabíhajícího Michálka, ten zazvonil prudce na levou tyč a dobíhající Vachoušek pak do prázdné brány upravil na 2:0. Pro domácí překvapivý a nadějný výsledek.

Ten pak mohl v 70. minutě ještě vylepšit Michálek, když z úhlu postupoval sám na bránu, ale Švarc mu odvážným pádem pod nohy šanci zmařil. O dvě minuty později se po chybné rozehrávce hostů dostal k míči Vachoušek, vysunul kupředu Michálka, jenže ten tváří v tvář gólmanovi ani na podruhé neuspěl. Švarc skvělým zákrokem vytěsnil balón na roh. Byl to určitě rozhodující okamžik utkání, protože závěr patřil hostům.

V 83. minutě po zpětné Turkově přihrávce se prudce opřel do míče Urban a snížil na rozdíl jediné branky. Hosté vycítili šanci na vyrovnání a přidali na otáčkách. A neuvěřitelné se stalo skutkem. V předposlední minutě měli Kopaninští výhodu přímého kopu a Urban to provedl znamenitě. Umístěnou ránou k levé tyči srovnal na konečných 2:2.

Nechali jsme si – hloupě! - vyklouznout dva body mezi prsty. Jen aby nám nakonec nechyběly…


Branky: 13. Lupínek, 51. Vachoušek - 83. a 89. Urban.

ŽK: 76. Šálek, 86. Vachoušek - 20. Bláha, 37. Blažek.

Rozhodčí: Tikal - Nykl, Fazekaš.

Diváků: 50.

Admira B: Cingel - Pergl (46. Klimt), Pelikán, Horák, Hájek - Lupínek (72. Šindelář) - Bouguetouta (55. Zolotuchin), Štefan, Michálek - Šimek (63. Šálek), Vachoušek.

Naši střelci

2 – Štefan (0 doma + 2 venku), Vachoušek (1 + 1)

1 –Másílko, Šindelář (oba 0 + 1), Lupínek, Cejnar (oba 1 + 0)


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač: Sokol Královice - Admira B, hřiště Královice, sobota 23. 9., výkop 16.30.


S využitím informací serveru www.fotbalpraha.cz připravil -api-


11.9.2017

logo PT.jpg, 13kB

Čí je derby? Naše!
SK Ďáblice – Admira B 2:3 (2:1)

S napětím očekávané derby sousedů „před kopec“ jsme zvládli. Z Ďáblic jsme si odvezli těsné, ale zasloužené vítězství 3:2. Stručně řečeno, asi jsme víc chtěli.

Co si budeme povídat, tenhle souboj je pokaždé prestižní víc, než kterékoli jiné utkání našeho béčka v přeboru. Důvodů je spousta. Blízkost obou klubů. Fakt, že náš trenér Peřina ještě nedávno v Ďáblicích trénoval, asistent Máj tam kopal. Manažer Krížo, dnes v ďáblických službách, býval vedoucím našeho A-týmu. V kádru domácích skoro samý exadmirák – Blažek, Hejna, Snop, Davídek, Novák… Naposledy přetáhly Ďáblice z Kobylis Ondrůška, Jackla a Jerhota.

Naopak náš mladičký gólman Cingel v Ďáblicích bydlí a ještě na jaře oblékal jejich dres.

A tak se na nedělní utkání čekalo s napětím a na hřišti tryskaly emoce. Ty se naštěstí nepřenesly do hlediště, kde vládla sice rivalská, leč sportovní atmosféra.

Skóre otevřel už v 7. minutě přesnou hlavičkou náš Vachoušek, kterého jinak trvale hlídal jeho nedávný spoluhráč Jackl – 0:1.

Z vedení jsme se radovali jen tři minuty. To Ondrůšek po brejku vyrovnal na 1:1. Náš trenér Peřina poté protestoval u rozhodčího tak vehementně, až musel z lavičky do hlediště. A co se Františkovi nelíbilo? Úder do tváře Vachouška, který způsobil jeho zranění, těsně před vyrovnávací trefou. Nepískalo se ale a domácí srovnali skóre.

Ve 21. minutě bylo ještě hůř. Ďáblický kanonýr Zmeškal překonal Cingela podruhé a SK vedl – 2:1.

Pak ovšem zpočátku trochu nervózní Cingel zatáhl ve své brance oponu a začal chytat velké derby. Svým výkonem brnkal domácím na nervy. Víckrát už jim gólovou radost nedopřál.

Před přestávkou ještě Snop surově a nesmyslně zajel bez míče do Komínka, svého bývalého spoluhráče z Kobylis (!!), a naštípl mu kotník. Co si chtěl v té chvíli dokázat? Mazal po zásluze ven a nahrál nám tak k rodící se výhře. O tom až později.

Po změně stran se asistentu Májovi povedla střídání a mladíci v bílých dresech Admiry jezdili po zadku. Tak se hraje derby! V 68. minutě se v závaru před brankou trefil střídající Másílko a bylo to 2:2. A v 81. minutě nasadil Štefan ďáblickému gólmanovi Chrobokovi jesličky – 2:3!

V té době už některým domácím hráčům zřejmě ubývaly síly, fyzické i psychické, což způsobilo také oslabení týmu vinou vyloučeného Snopa. V samém závěru vyloučil sudí z lavičky našeho náhradního gólmana Hybeše za hrubý výraz. Kontrolovali jsme hru a na naší cenné výhře nezměnil nic ani přímý kop modrobílých z nebezpečné vzdálenosti už v nastaveném čase.

A tak si naši borci mohli po vítězném mači potěšeně zazpívat: „Černobílí koníci, hyja hyja hou!“


Rozhodčí: Maiello – Kalcovský, Novotný

Oficiálně 125 diváků, podle svědectví osobně přítomných jich ale bylo víc.

ŽK: 4:4 (Zezula, Ondrůšek, Jerhot, Jackl – Štefan, Beníšek, Másílko, Šálek)

ČK: 1:1 (Snop – Hybeš)


A jak viděl derby náš trenér František Peřina? „Od první minuty to bylo rychlé, bojovné utkání ve kterém, přestože jsme šli brzy do vedení, měli více ze hry domácí, kteří mohli do poločasu rozhodnout. Při jejich třech vyložených šancích nás ale podržel skvěle chytající Dominik Cingel. Rozhodující pro vývoj a výsledek zápasu pak nepochybně byla červená karta pro domácího Snopa za naprosto nepochopitelný, surový zákrok po odehrání balonu, který náš Standa Komínek odnesl zraněním. Nutno podotknout, že vyloučen již měl být také domácí Jerhot hned v úvodu utkání, kdy naprosto cíleně dvakrát udeřil loktem Vachouška. První zákrok pan rozhodčí zapískal až po mé verbální reakci, druhý nezapískal vůbec a nechal soupeře dohrát až ke vstřelení branky.

Chci ale především hodnotit naše mužstvo, které podalo fantastický výkon, a to především ve druhém poločase. Smekám před všemi hráči, jak zvládli takticky, herně a mentálně celé vypjaté utkání. Soupeř se, dle mého názoru, dopustil chyby, kdy při vedení a v početní nevýhodě nás trošku podcenil a hrál otevřeně v podstatě na dva útočníky. Tím nám cestu ke třem bodům částečně usnadnil.

Nic to ale nemění na velmi dobrém výkonu našeho mužstva včetně střídajících hráčů, kteří velmi přispěli k obratu stavu utkání. Nyní je potřeba zlepšení potvrdit i v následujícím domácím utkání.“


Admira B: Cingel - Pergl, Komínek (44. Bouguetouta), Pelikán, Beníšek – Lupínek – Hájek (57. Másílko), Štefan (83. Klimt), Šindelář - Vachoušek, Slabý (57. Šálek).


Naši střelci

2 – Štefan (0 doma + 2 venku)

1 – Vachoušek, Másílko, Šindelář (všichni 0 doma + 1 venku), Cejnar (1 + 0)


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač: Admira B- FC Přední Kopanina, hřiště Hovorčovická, neděle 17. 9., výkop 15.00.


3.9.2017

logo PT.jpg, 13kB

Teď už je vážně čas něco s tím dělat!
Admira B – ČAFC Praha 0:1 (0:0)

Ani ve druhém domácí utkání po sobě, tentokrát už na Hovorčovické, jsme nedokázali bodovat. Prohráli jsme s Čafkou a ta nám – jistě ráda – přepustila úplné dno tabulky…

V první půli jsme byli s několika posilami z A-kádru o fous lepší, ale – bohužel opět evergreen – neproměnili jsme šance, které přišly. A když už jsme dali gól Šmidrkalem z přímého kopu, chybně zdvižený praporek pomezního Tereby signalizující neexistující ofsajd nás o branku obral.

Budiž ale řečeno, že střelecké příležitosti měli i hosté. Taky neuspěli.

Ve druhé půli jako by nám došla šťáva, bez zraněného Šmidrkala jsme už nedokázali Čafku přehrávat. Naopak, bojující hosté zahráli dobrý fotbal, nastřelili břevno a podařilo se jim po centru od rohového praporku v 69. minutě hlavičkou Kaliby mač rozhodnout. Na tuto trefu už jsme nenašli odpověď.

Teď nás čeká sousedské derby v Ďáblicích, které bude mít nepochybně dost pikantní příchuť. Tam už musíme zabrat, jinak začne být zle. Ostatně, říká se přece, že favorit v derby zpravidla nevyhrává…


Admira B: Cingel – Pergl, Komínek, Pelikán, Hájek (80. Šálek) – Šmidrkal – Štefan (69. Klimt), Cejnar (46. Beníšek) – Lupínek, Martinic – Vachoušek (66. Másílko).


ŽK: 2:3

Diváci: 80

Rozhodčí: Stěhule – Tereba, Novotný
Naši střelci

1 – Štefan, Šindelář (oba 0 doma + 1 venku), Cejnar (1 + 0)


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129


Příští mač: SK Ďáblice – Admira B, neděle 10. 9., výkop 17.00.


28.8.2017

logo PT.jpg, 13kB

Nečekaná prohra s nováčkem přeboru
Admira B – FC Tempo 1:2 (0:0)

Hosté ze Lhotky na Admiře (hrálo se na stadionu, nikoli v domovském prostředí rezervy na Hovorčovické) překvapili. A sice hlavně tím, že šli za vítězstvím jako jeden muž. U Admiry se jim bojovností a srdíčkem vyrovnal pouze Lupínek, a to bylo setsakramentsky málo.

Škoda, že v první půli zahodil Slabý dvě gólovky. Hned by se nám lépe dýchalo…

Góly padaly až po přestávce. V 51. minutě otevřel skóre po rohu přesnou hlavičkou hostující Prucek – 0:1. Bohužel, naše obrana si v té chvíli patrně vybírala náhradní volno. Ještě hůř bylo v 76. minutě. Polostřelu, polocentr lhoteckého Schwanka z těžkého úhlu si srazil náš gólman Žulevič do sítě – 0:2. Akcie Tempa držel jeho brankář Pacovský, který vychytal dvě naše šance. Jedna loženka pak skončila střelou vedle tyče… Náš čestný gól vstřelil střídající mladík Cejnar až v 87. minutě – z malého vápna k tyči na 1:2. Na vyrovnání už bylo moc málo času.

Admira B: Žulevič – Pergl (74. Beníšek), Lupínek, Komínek, Hájek – Šmidrkal – Šimek (82. Klimt), Šindelář (57. Másílko), Slabý (46. Cejnar), Štefan (60. Bouquetouta) – Vachoušek.


ŽK: Štefan, Vachoušek, Bouquetouta, Žulevič, všichni Admira B.

Rozhodčí: Laštovička – Rod, Zloch.

Přihlíželo 60 diváků, zhruba polovina přijela ze Lhotky fandit Tempu.
DSC06238.gif, 18kB DSC06242.gif, 18kB DSC06258.gif, 18kB
DSC06262.gif, 18kB DSC06272.gif, 18kB DSC06278.gif, 18kB
DSC06281.gif, 18kB

Naši střelci

1 – Štefan, Šindelář (oba 0 doma + 1 venku), Cejnar (1 + 0)


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129Příští soupeř: ČAFC Praha

Hraje se na hřišti ZŠ Hovorčovická, v neděli odpoledne (3. 9.), výkop 15.00.


20.8.2017

logo PT.jpg, 13kB

První bod zajistil vyrovnávacím gólem Šindelář
Sportovní klub Zbraslav - FK Admira Praha B 1:1 (0:0)

Sestava: Žulevič - Pergl, Komínek, Lupínek, Beníšek (55. Šindelář) - Šálek (50. Bouguetouta), Šmidrkal, Štefan, Hájek (69. Másilko), Cejnar (77. Klimt) - Vachoušek.

Na Zbraslavi jsme ztratili body, protože jsme se, především v prvním poločase, přizpůsobili hře domácích.
Nedokázali jsme zabránit dlouhým pasům zadáků soupeře za naši obranu, která si v mnoha případech jen stěží poradila s nabíhajícími útočníky. Především díky výbornému Lupínkovi jsme ale do poločasu neinkasovali. Naopak naše příležitosti Štefana a Cejnara zůstaly nevyužity. Celkově jsme ale hráli bez pohybu, důrazu a finální myšlenky. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale, podobně jako v Třeboradicích, jsme soupeři darovali branku po třech chybách v rychlém sledu. Po příchodu Másílka a Šindeláře jsme hráli s ještě větším rizikem, což vedlo k vyrovnání, ale soupeře jsme lehce vícekrát pustili do brejkových situací a mohli jsme za to zaplatit i jediným bodem, který jsme získali. Uspokojil mě pouze výkon Lupínka a střídajícího Šindeláře.

František Peřina, trenér B-mužstva


Výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Naši střelci

1 – Štefan, Šindelář (oba 0 doma + 1 venku)


Příští soupeř: FC Tempo Praha

Hraje se v neděli 27. 8. na Admiře, výkop 15.00.


14.8.2017

logo PT.jpg, 13kB

Nepohlídali jsme si standardky domácích
SK Třeboradice – Admira B 4:1 (1:0)

1. kolo Pražská teplárenská přeboru. Branky: Junek 2, Janda, Viktorin – Štefan z penalty.

Hodnocení trenéra Admiry B Františka Peřiny: "V prvním mistrovském utkání jsme prohráli především proto, že jsme velmi špatně bránili standardní situace a při nich nejlepšího hráče soupeře Junka. Ze dvou rohů a jednoho autového vhazování nám on sám dal tři góly.
Nic nebylo platné, že jsme, především v prvním poločase, dobře narušovali kombinační hru soupeře ve středu hřiště, když i přes opakovaná upozornění nezvládneme obsadit a ubránit situace, které lze předvídat. Po přestávce jsme zvýšili aktivitu a vysunuli napadání soupeře, ale laciný druhý a krátce na to třetí gól, po fatální chybě, zápas defintivně rozhodl. Těžko ale třetí branku Horákovi vyčítat, když měl v nohách 160 minut hry.
Soupeř vyhrál zcela zaslouženě a my se musíme nad některými věcmi zamyslet a především s nimi něco udělat. Potěšily mě výkony mladých hráčů Bouguetouty, Cejnara a Šálka. Stejně tak Cingela v brance, který zabránil vyšší porážce."


Naši střelci

1 – Štefan (0 doma + 1 venku)


13.8.2017

Poslední přípravné utkání se příliš nevydařilo
Admira B - Union Strašnice 4:3 (3:2)

Branky : Vachoušek, Cejnar,Štefan,Másílko

Sestava : Zima - Pergl,Sázel,Čížek,Beníšek-Šmidrkal-Bouguetouta,Šimek,Štefan,Cejnar-Vachoušek

Střídání : Hybeš,Šindelář,Párl,Štochl,Vydra,Másílko,Šálek

Ani poslední přípravné utkání se nám příliš nevydařilo. První poločas byla naše hra kvalitnější a dobře organizovaná, ale v obraně jsme se dopustili dvou hrubých chyb, které se rovnaly vlastním gólům.
Po prostřídání jsme již nedokázali držet herní kázeň a neměli potřebnou kvalitu ve středu pole.
Musíme doufat ve staré a dobré přísloví, které říká něco o špatné generálce a dobré premiéře.

František Peřina


11.8.2017

B MUŽI podzim 2017

NE 13.8. 15.00 B – Třeboradice hř. Třeboradice
NE 20.8. 17.00 Zbraslav – B
NE 27.8. 15.00 B – Tempo Admira hl.stadion
NE 3.9. 15.00 B – ČAFC Hovorčovická
NE 10.9. 17.00 Ďáblice – B
NE 17.9. 15.00 B – Přední Kopanina Hovorčovická
SO 23.9. 16.30 Královice – B
NE 1.10. 15.00 B – Dolní Chabry Hovorčovická
SO 7.10. 10.30 Vršovice – B
NE 15.10. 15.00 B – Dukla JM Hovorčovická
Braník – B
NE 29.10. 15.00 B – Uhelné Sklady Hovorčovická
Újezd nad Lesy – B
SO 11.11. 10.15 B – Horní Měcholupy UMT
Motorlet „B“ - B

10.8.2017

Představení kádru týmu na www.fotbalpraha.cz

Na Admiře vládnou před sezonou především rozpaky z počtu sestupujících: „Jelikož se letos přebor „zatraktivnil“ sestupem minimálně čtyř mužstev, tak se určitě chceme vyhnout boji o záchranu. To znamená být do 10. místa. Jinak si myslíme, že tímto krokem se zatraktivnila A třída a přeboru to nic nepřinese.“

Kádr mužstva
Brankáři: Cingel Dominik, Žulevič Ivan, Bater Leon, Hybeš Tomáš
Hráči do pole: Sázel Roman, Lupínek Jakub, Šindelář David, Vachoušek Melvin, Zolotuchin Patrik, Beníšek Lukáš, Panýrek Jakub, Pergl David, Pártl Lukáš, Němec Lukáš, Slabý Dominik. Plus samozřejmě posily z A-týmu.

Změny v kádru
Odešli: Jerhot Michal, Jackl Petr, Ondrůšek Jan – všichni Ďáblice
Přišli: Cingel Dominik - Ďáblice, Sázel Roman - HFK Olomouc, Pergl David - Zápy, Pártl Lukáš - Havlíčkův Brod

Realizační tým
František Peřina - trenér, Pavel Máj - asistent trenéra, Miroslav Petrů - vedoucí mužstva


8.8.2017

Béčko: stále rozpaky a otazníky
Záryby - Admira B 3:3 (1:2)

Branky: Vachoušek 2, Cejnar

Sestava: Žulevič (65.Manek)-Pergl,Horák (46.Štochl),Sázel (74.Panýrek),Hájek-Šmidrkal (46.Beníšek)-Šálek (71.Vydra), Štefan (46.Bouguetouta), Cejnar-Vachoušek,Šindelář (71.Párl).

Předposlední přípravné utkání se nám příliš nevyvedlo jak výsledkem, tak především předvedenou hrou. Opět jsme inkasovali tři branky po našich, bohužel, již klasických chybách. Naše hra, především ve druhém poločase, nebyla taková, jakou bychom si týden před prvním mistrovským utkání představovali.

Trenér František Peřina


POZOR: Béčko začne přebor dvakrát venku!

První utkání nového soutěžního ročníku jsme měli odehrát doma s Třeboradicemi, které vede náš bývalý trenér Jiří Tesař. Po dohodě obou klubů ale začneme soutěž na soupeřově trávě. Na jaře pak přivítáme Třeboradice, jednoho z horkých favoritů přeboru, zřejmě na domácí UMT.


Start přeboru tedy pro Admiru B vypadá takto:

1. kolo: Třeboradice - Admira B NE 13. 8. - výkop 15.00

2. kolo: Zbraslav - Admira B NE 20. 8. - výkop 17.00

3. kolo: Admira B - Tempo NE 27. 8. - výkop 15.00 - Hovorčovická


4.8.2017

Modelové utkání s dvěma naprosto odlišnými poločasy
Předmět: Admira B - Vyšehrad B 6:4 (0:2)

1.poločas : Žulevič-Beníšek,Pergl,Čížek,Hájek-Šmidrkal-Bauguetuta,Šindelář,Čácha,Šimek-Vachoušek
2.poločas : Hybeš-Pergl,Štochl,Párl,Panýrek-Pelikán-Vydra,Cejnar,Šálek,Fric-Pavlata,Másílko

Tréninkové utkání, do kterého zasáhli hráči napříč U19 až A-mužstva. Trošku divoký výsledek s rozdílnými poločasy. Soupeř použil výrazně méně hráčů, a protože jim ve velmi teplém počasí logicky docházely síly, podařilo se nám utkání otočit z 1:4 na 6:4.
Opět slušná příprava s možností zkoušet hráče a herní systém.

Při utkání došlo k nepříjemnému zranění jednoho z hostujících hráčů, který se srazil se spoluhráčem a musel být dopraven do nemocnice. Přejeme mu brzký návrat na fotbalové trávníky.


30.7.2017

Prohra s kvalitním soupeřem
Admira B - Újezd Praha 4 2:4 (1:2)

Branky: Lupínek, Bouguetouta


Další velmi kvalitní přípravné utkání. Na soupeře nelze nahlížet optikou 1.A třídy, neboť trenér Karel Jeřábek sestavil velmi kvalitní tým z hráčů se zkušenostmi z vyšších i ligových soutěží, který je pro mne již nyní prvním postupujícím do přeboru v příštím roce.

To ale nemění nic na tom, že jsme se dopustili mnoha chyb především v obranné činnosti, když jsme včas nestačili reagovat na rychlé útočné akce soupeře anebo nedostatečně obsazovali hráče soupeře v našem pokutovém území. Opticky jsme měli o trochu více času míč ve svém držení, ale to také částečně plynulo z herní taktiky soupeře. Ten velmi dobře bránil a v podstatě nás po celý zápas nepustil do vyložené gólové šance, což je pro mě zklamáním. Naopak Újezd prokázal kvalitu v koncovce a své příležitosti využil.

Příprava ale kvalitní, opět jsme prostřídali 19 hráčů a zápas nám napověděl, jak na tom jednotliví hráči jsou.


Sestava : Hybeš-Pergl,Sázel,Štochl,Hájek-Šmidrkal-Špaček,Lupínek,Beníšek,Fric-Vachoušek

Střídali : Bouguetouta,Cejnar,Šálek,Párl,Vydra,Vlad,Panýrek,Másílko


23.7.2017

Hladké vítězství, které lze označit za povinné
Krhanice - Admira Praha B 0:5 (0:3)

Středočeši hrají sice až III. třídu, ale mají krásný stadionek s pažitem, jakým nedisponuje řada divizních týmu.
Vítězství mělo být s ohledem na postavení obou soupeřů v jednotlivých soutěžích ještě vyšší.

Branky: Vachoušek 3, Slabý 2.

Zápas sledoval náš manažer Jarda Moudrý a viděl ho takto: "Rozdíl čtyř tříd byl samozřejmě znát. Na krásném hřišti trenér František Peřina dal šanci ukázat se některým mladým hráčům. Dvěma slovy: zajímavá příprava."

Příští přípravné utkání: 29. 7. v 10.15 - Admira B vs. Újezd P4 (trénuje ho náš bývalý kouč Karel Jeřábek), hřiště Hovorčovická

20.7.2017

Na šance vyrovnaný mač vyhráli přesnější hosté
Admira Praha B – FC Přední Kopanina 1:2 (1:1)

S exdivizní Přední Kopaninou jsme odehráli velmi kvalitní přípravné utkání, ve kterém jsme dali příležitost celkem 19 hráčům včetně mladíků současné U19.

Utkání bylo velmi vyrovnané, hrané v poměrně vysokém tempu vzhledem k teplému počasí, které panovalo po celou dobu. K úplné spokojenosti mi chybělo pouze proměnění brankových příležitostí, kterých jsme si proti kvalitnímu soupeři vypracovali překvapivě dost, a to především v začátku druhého poločasu.

Velmi milým překvapením pro mě byly výkony mladých hráčů, především Čížka, Cejnara, Bouguetouty a Karla, ze zkušenějších hráčů pak skvělým výkonem potvrdili své kvality Lupínek, Šimek a Michálek s Perglem.

Trenér František Peřina


18.7.2017

Příprava - B-mužstvo

19.7. 18.00 B muži – Přední Kopanina hřiště Hovorčovická
22. 7. 17.30 Krhanice – Admira B hřiště Krhanice
29. 7. 10.15 Admira B - Újezd P4 hřiště Hovorčovická
5. 8. 18.00 Záryby – Admira B hřiště Záryby
13. 8. 15.00 Admira B – Třeboradice (1. kolo přeboru) hřiště Hovorčovická

16.7.2017

Taky béčko zahájilo letní přípravu

B-muži Admiry zahájili letní přípravu na sezonu 2017/18 na hlavním stadionu v Kobylisích ve středu,12.7.2017. Na prvním tréninku se hlásilo celkem 16 hráčů, ostatní, omluvení hráči a také gólmani se připojí v týdnu od 17.7.
Kádr B-mužstva projde před novou nadcházející sezónou celkem zásadní proměnou, která souvisí také s letními změnami u A-mužstva. Na konkrétní jména hráčských změn je ještě velmi brzy, ale jisté je, že prioritou B-mužstva v Pražském přeboru bude zapracování co nejvíce mladých hráčů, kteří se posunuli z naší loni úspěšné U19 do mužů, anebo přijdou z jiných oddílů. Jedná se o hráče do 23 let. Samozřejmě, že se tým bude opírat o kostru vytvořenou ze starších a zkušených hráčů, jejichž počet však bude nižší než v sezóně minulé. Současně se budeme snažit o ještě větší efektivitu při herním vytěžování hráčů A-týmu.
Příprava bude probíhat na stadionu v Hovorčovické ulici a v plánu je 5 přípravných utkání. To první sehraje náš B-tým již tuto středu 19.7. v 18.00 na Hovorčovické, kde naším soupeřem bude exdivizní Přední Kopanina.


20.6.2017

Program Pražská teplárenská přeboru podzim 2017

1. kolo: 12. a 13. 8. 2017

Zbraslav - FC Tempo, Admira B - Třeboradice, ČAFC - Motorlet B, Ďáblice - Horní Měcholupy, Přední Kopanina - Újezd nad Lesy, Královice - Uhelné sklady, Dolní Chabry - Braník, Vršovice - Dukla JM.

2. kolo: 19. a 20. 8. 2017

FC Tempo - Dukla JM, Braník - Vršovice, Uhelné sklady - Dolní Chabry, Újezd nad Lesy - Královice,

Horní Měcholupy - Přední Kopanina, Motorlet B - Ďáblice, Třeboradice - ČAFC, Zbraslav - Admira B.

3. kolo: 26. a 27. 8. 2017

Admira B - FC Tempo, ČAFC - Zbraslav, Ďáblice - Třeboradice, Přední Kopanina - Motorlet B, Královice - Horní Měcholupy, Dolní Chabry - Újezd nad Lesy, Vršovice - Uhelné sklady, Dukla JM - Braník.

4. kolo: 2. a 3. 9. 2017

FC Tempo - Braník, Uhelné sklady - Dukla JM, Újezd nad Lesy - Vršovice, Horní Měcholupy - Dolní Chabry, Motorlet B - Královice, Třeboradice - Přední Kopanina, Zbraslav - Ďáblice, Admira B - ČAFC.

5. kolo: 9. a 10. 9. 2017

ČAFC - FC Tempo, Ďáblice - Admira B, Přední Kopanina - Zbraslav, Královice - Třeboradice, Dolní Chabry - Motorlet B, Vršovice - Horní Měcholupy, Dukla JM - Újezd nad Lesy, Braník - Uhelné sklady.

6. kolo: 16. a 17. 9. 2017

FC Tempo - Uhelné sklady, Újezd nad Lesy - Braník , Horní Měcholupy - Dukla JM, Motorlet B - Vršovice, Třeboradice - Dolní Chabry, Zbraslav - Královice, Admira B - Přední Kopanina, ČAFC - Ďáblice.

7. kolo: 23. a 24. 9. 2017

Ďáblice - FC Tempo, Přední Kopanina - ČAFC, Královice - Admira B, Dolní Chabry - Zbraslav, Vršovice - Třeboradice, Dukla JM - Motorlet B, Braník - Horní Měcholupy, Uhelné sklady - Újezd nad Lesy.

8. kolo: 30. 9. a 1. 10. 2017

FC Tempo - Újezd nad Lesy, Horní Měcholupy - Uhelné sklady, Motorlet B - Braník, Třeboradice - Dukla JM, Zbraslav - Vršovice, Admira B - Dolní Chabry, ČAFC - Královice, Ďáblice - Přední Kopanina.

9. kolo: 7. a 8. 10. 2017

Přední Kopanina - FC Tempo, Královice - Ďáblice, Dolní Chabry - ČAFC, Vršovice - Admira B, Dukla JM - Zbraslav, Braník - Třeboradice, Uhelné sklady - Motorlet B, Újezd nad Lesy - Horní Měcholupy.

10. kolo: 14. a 15. 10. 2017

FC Tempo - Horní Měcholupy, Motorlet B - Újezd nad Lesy, Třeboradice - Uhelné sklady, Zbraslav - Braník, Admira B - Dukla JM, ČAFC - Vršovice, Ďáblice - Dolní Chabry, Přední Kopanina - Královice.

11. kolo: 21. a 22. 10. 2017

Královice - FC Tempo, Dolní Chabry - Přední Kopanina, Vršovice - Ďáblice, Dukla JM - ČAFC, Braník - Admira B, Uhelné sklady - Zbraslav, Újezd nad Lesy - Třeboradice, Horní Měcholupy - Motorlet B.

12. kolo: 28. a 29. 10. 2017

FC Tempo - Motorlet B, Třeboradice - Horní Měcholupy, Zbraslav - Újezd nad Lesy, Admira B - Uhelné sklady, ČAFC - Braník, Ďáblice - Dukla JM, Přední Kopanina - Vršovice, Královice - Dolní Chabry.

13. kolo: 4. a 5. 11. 2017

Dolní Chabry - FC Tempo, Vršovice - Královice, Dukla JM - Přední Kopanina, Braník - Ďáblice, Uhelné sklady - ČAFC, Újezd nad Lesy - Admira B, Horní Měcholupy - Zbraslav, Motorlet B - Třeboradice.

14. kolo: 11. a 12. 11. 2017

FC Tempo - Třeboradice, Zbraslav - Motorlet B, Admira B - Horní Měcholupy, ČAFC - Újezd nad Lesy, Ďáblice - Uhelné sklady, Přední Kopanina - Braník, Královice - Dukla JM, Dolní Chabry - Vršovice.

15. kolo: 17., 18 a 19. 11. 2017
Vršovice - FC Tempo, Dukla JM - Dolní Chabry, Braník - Královice, Uhelné sklady - Přední Kopanina, Újezd nad Lesy - Ďáblice, Horní Měcholupy - ČAFC, Motorlet B - Admira B, Třeboradice - Zbraslav.