Ostatní výsledky:

9.9.2018

Jen bodík ze hřiště přeborového nováčka
AFK Slavoj Podolí – FK Admira B 2:2 (1:2)

Trestuhodně zahozené gólové šance a nejistý výkon brankáře se podepsaly pod plichtu na hřišti nováčka z Podolí. Domácí nás zaskočili rychlým vedením, když se v 10. minutě trefil Bednář – 1:0. Michálek ale ve 32. minutě skóre srovnal 1:1. A ještě do poločasu nám stejný hráč zajistil vedení – 1:2. Bohužel, nedokázali jsme ho zvýšit na dvoubrankové a přišel trest. V 53. minutě se lacino trefil podolský Šumník – 2:2. Sice jsme získali kladný bod do tabulky pravdy, ale celkově je remíza z admiráckého pohledu spíše ztrátou.

Trenér Zdeněk Peclinovský nebyl po zápase spokojen: „Tohle utkání jsme měli jednoznačně vyhrát. Bohužel, zápas nevyšel brankáři, po jeho dvou chybách jsme dvakrát inkasovali. Přitom za stavu 2:1 pro nás jsme spálili vyloženou šanci. Dvoubrankové vedení už bychom asi nepustili. Je to zatím pořád takové syrové, čeká nás hodně práce.“

Za Admiru B zápas odehráli tito hráči: Cingel – Herc, Klimt, Šimek (88. Bouguetouta), Douděra, Hochman, Michálek, Bílek, Chládek (88. Heinzel), Šindelář (85. D. Bartoň), Turák.

ŽK: 0:3

Sudí: Kučera – Gotthard, Toman

Přihlížela stovka diváků.

Naši střelci:

3 – Michálek (0 doma + 3 venku)

2 - Douděra (2 doma + 0 venku)

1 – Lupínek, Pelikán (oba 0 doma + 1 venku).

Příště: Admira B – FC Přední Kopanina, v neděli 16. září, výkop 14.00

3.9.2018

Druhý mač doma, druhá prohra. Čas na zamyšlení…
FK Admira Praha B – ČAFC Praha 1:2 (1:1)

Po porážce s Vyšehradem B jsme doma prohráli znovu, s Čafkou. Ta se ujala už v 9. minutě vedení střelou Bláži k tyči. V 15. minutě se v závaru před brankou, kde operovali naši Douděra a Pavlata, uhodil hlavou o tyč gólman hostí Drahorád. Zápas ale po ošetření dohrál. Ve 24. minutě vyrazil Fricův lob přes břevno na roh. Nakonec ale hosté přece jen inkasovali. Ve 45. minutě po centru zprava přiklepl Pavlata míč hlavou Douděrovi a ten taky hlavou skóroval – 1:1.

Bohužel, druhá půle patřila spíš Čafce, Fitzel a Deré hrozili v nebezpečných protiútocích. My jsme vážnější šanci neměli. A v nastaveném čase (sudí Bočok přidal sedm minut) posoudil rozhodčí souboj v našem vápně jako faul našeho obránce a z penalty se trefil opět Bláža – 1:2.

Na rovinu - výkon Admiry B byl zklamáním. Bez ohledu na přísnou penaltu v samém závěru. Sestava se sedmi fotbalisty z divizního A-kádru by si měla se soupeřem kvalit Čafky poradit. Ale neporadila si… Proč?

Trenér Zdeněk Peclinovský byl velmi zklamán.

Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Pelikán, Sázel, Douděra (46. Vachoušek), Lupínek, Michálek (84. Bílek), Fric, Herc (70. Beníšek), Hochman (64. Šindelář), Pavlata, Turák.

Branky: 9. Bláža – 0:1, 45. Douděra – 1:1, 90. Bláža z penalty – 1:2.

ŽK: 2:4

Rozhodčí: Bočok – Kalcovský, Jeřábek

Sledovalo 45 diváků

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku).

Příště: AFK Slavoj Podolí - Admira B, v sobotu 8. září, výkop 10.15

27.8.2018

Ani napodruhé jsme doma nevyhráli, šemíci odvezli tři body
FK Admira Praha B – FC Slavoj Vyšehrad B 0:2 (0:1)

Béčko Vyšehradu, nováček přeboru, nás na našem hřišti vyškolilo z produktivity. Admirácká jedenáctka, vyztužená řadou hráčů z kádru divizního A-týmu, vstřelit gól nedokázala, a proto prohrála. Chyběl Lupínek (bolesti v lýtku) a chyběl víc, než se předpokládalo…

V první půli jsme zahodili tři nadějné šance a rozhodčí Polena mohl pískat penaltu za faul na Michálka. Nepískal, a tak se penalta nekopala. První branka padla, jak se říká, do šatny. Po autovém vhazování ve 45. minutě prošel hostující Heřman naším vápnem až do kuchyně, udělal kličku bezmocnému gólmanovi Cingelovi, a do prázdné „kasy“ otevřel skóre - 0:1. Druhý úder nám šemíci zasadili brzy po přestávce. V 53. minutě jeden z jejich hráčů prošel zprava do našeho pokutového území, šikovně obešel tři naše zadáky a předložil lahůdku na zlatém podnosu pro neobsazeného spoluhráče Junka. Ten snadno, opět do prázdné branky – 0:2. Pohnout s tímto stavem už naše mužstvo, přes patero střídání, pohnout nedokázalo. A tak se, bohužel, zrodila naše první prohra v novém ročníku.

Hodnocení trenéra Zdeňka Peclinovského.

Za Admiru B nastoupili: Cingel – Sázel, Herc (53. Beníšek), Fric (89. Heinzel), Douděra (89. D. Bartoň), Hochman, Michálek, Pavlata, Pelikán, Panýrek (66. Chládek), Turák (55. Vachoušek).

Branky: 45. Heřman, 53. Junek.

ŽK: 1:3

Rozhodčí: Polena – Laštovička, Šaróka

Sledovalo 70 diváků

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku), Douděra (1 doma + 0 venku)

Příště: Admira B – ČAFC Praha, v neděli 2. září, výkop 14.00

20.8.2018

Spokojenost: Dali jsme venku tři góly a odvezli jsme tři body
FC Tempo Praha – FK Admira Praha B 2:3 (1:2)

Tempo je na své trávě na Lhotce každému soupeři nepříjemným protivníkem a body z jeho hájemství mají svou cenu. Navíc jsme měli soupeři co oplácet, v minulé sezóně jsme Tempu dvakrát podlehli 1:2. Povedlo se! Tempo přebor doma zahájilo pouze plichtou 2:2 s nováčkem z Vyšehradu, a s naším béčkem prohrálo 2:3.

Trenér Admiry B Zdeněk Peclinovský mohl oslavit první výhru po návratu do Kobylis. Utkání na Tempu viděl takto: „Dali jsme tři góly venku a vyhráli jsme. Takže spokojenost. Tempo je kvalitní soupeř, naši kluci ale utkání zvládli výborně. Hodně se zlepšili po stránce bojovnosti i herně. Snažili se plnit pokyny, které dostali, v řadě věcí si dali říct. Do vedení jsme šli z naprosto jasné penalty, kterou proměnil Lupínek. Před přestávkou Pelikán zvýšil na 0:2, ale těsně před poločasem naši vzadu zaspali a dostali jsme gól na 1:2. Hra byla potom vyrovnaná a nám se podařilo gólem Michálka zvýšit na 1:3. Za pět minut Tempo opět snížilo z opravdu obdivuhodně provedeného přímého kopu – ten brankář Cingel nemohl chytit. Konec už jsme zvládli a zápas jsme dohráli vítězně.“

Za Admiru B nastoupili: Cingel – Lupínek, Douděra (88. Heinzel), Hochman, Michálek, Vachoušek (90. Egrt), Pelikán, Hájek, Šindelář (53. Chládek), Klimt, Šimek (70. D. Bartoň).

Branky: 23. Lupínek z penalty – 0:1, 40. Pelikán – 0:2, 43. Bláha – 1:2, 62. Michálek – 1:3, 67. Bláha – 2:3.

ŽK: 3:1

Rozhodčí: Gotthard – Laštovička, Chustecki

Sledovalo 100 diváků

Příště: Admira B – FK Slavoj Vyšehrad B, nováčka přeboru přivítáme v Kobylisích, v neděli 26. srpna, výkop 14.00

13.8.2018

Přeborník Prahy nám „ukradl“ vítězství v nastaveném čase
FK Admira Praha B – SK Třeboradice 1:1 (0:0)

Proti úřadujícímu přeborníkovi Prahy, který odmítl postup do divizní soutěže, nastoupilo béčko citelně posílené několika hráči z A-kádru. Poprvé vedl náš tým trenér Zdeněk Peclinovský. Statečně bojoval, dobré šance měl zejména Pelikán, ale pálil pokaždé nad. Dlouho jsme vedli pěknou střelou Douděry k protilehlé tyči – 1:0. Hosté v závěru stupňovali tlak, zejména Kadlec se objevil v několika střeleckých příležitostech, ale Admira stále držela těsné vedení, mimo jiné díky dobrému výkonu brankáře A. Bartoně. Už v nastaveném čase, po faulu Vachouška na půlící čáře, rozehrály Třeboradice přímý kop směrem na pravé křídlo a následný centr před naši branku proměnil Kadlec hlavičkou ve vyrovnání – 1:1. Mrzelo to, ale budiž řečeno, že plichta je asi spravedlivá.

Admira B: A. Bartoň – Klimt, Komínek, Lupínek, Hájek – Čížek (80. Chládek), Pelikán (90. D. Bartoň)– Michálek (68. Beníšek), Turák, Douděra (75. Šindelář) – Pavlata (58. Vachoušek).

Rozhodčí: Tomšů – Tereba, Havel.

Diváků: 80

1 – Douděra (1 doma + 0 venku)

5.8.2018

Těsná výhra po solidním výkonu
SK Ďáblice - Admira B 2:3 (1:1)

V dalším přípravném utkání jsme na jejich hřišti porazili sousedy z Ďáblic, kteří nedávno sestoupili z přeboru do 1. A třídy. Naše branky: Michálek, Turák, Čížek.

Trenér Admiry B Pavel Máj po zápase říkal: "Výkonnostně už to šlo, hráli jsme dobře. Ovšem dali jsme si vlastní gól a Lupínek neproměnil penaltu. Cením si toho, že tým bojoval."